Kliknij i zobacz więcej!

Superubezpieczenia.pl

Gdzie ubezpieczyć szyby? Porównanie ofert

Czołowa, boczna, czy tylna? Nieważne, która szyba została uszkodzona – musisz liczyć się z wydatkiem minimum kilkuset złotych.

Uszkodzona szyba to również ryzyko mandatu, a uszkodzenia w szybie czołowej wykluczą pozytywne przejście badania technicznego.

Przezorny zawsze ubezpieczony! Posiadając ubezpieczenie oszczędzasz swój czas i pieniądze.

Uszkodzenia w szybach zawsze można naprawić w ramach ubezpieczenia Auto Casco. Pomimo faktu, iż każda taka naprawa wpłynie na przebieg ubezpieczenia uwzględniany przy wyliczeniu składki – jest to ciekaw rozwiązanie dla tych, którzy chcą dokonać wymiany na oryginalnych częściach.

Większość Towarzystw Ubezpieczeniowych oferuje swoim klientom indywidualne ubezpieczenie SZYB, które można zawrzeć jednocześnie z OC lub AC. Naprawa uszkodzeń jest realizowana w formie usług Assistance  i nie spowoduje utraty zniżek w AC. Ochrona ubezpieczeniowa nie obejmuje uszkodzeń w szybach stanowiących integralną część dachu, szyberdachach czy lusterkach.

Dostępne na rynku oferty różnią się przede wszystkim udziałami własnymi, które wpływają na to w jakim stopniu będziemy musieli partycypować w kosztach naprawy naszej szyby. A zatem czym różni się ubezpieczenie szyb w PZU  a ubezpieczeniem szyb w Warcie?

Specjalnie dla naszych klientów stworzyliśmy krótkie porównanie najczęściej wybieranych ubezpieczeń szyb.

POBIERZ PLIK

Polub ten artykuł!

Skomentuj

Gdzie ubezpieczyć szyby? Porównanie ofert

Ta witryna internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie.
Akceptuję
x