O nas

Działając na rynku ubezpieczeń od niemal 20 lat, kierujemy się przede wszystkim dobrem naszych Klientów. Jesteśmy zespołem specjalistów, którzy zajmują się indywidualnymi potrzebami Klientów w zakresie różnego rodzaju ubezpieczeń.

Nasze biura stacjonarne budują relacje z Klientami, którzy wolą kontakt osobisty. Idąc z duchem czasu, wiemy, że coraz większa część Klientów nabywa polisy za pomocą sieci. Dlatego też nasza firma posiada w pełni  bezpieczne internetowe narzędzie – Kalkulator OC – za pomocą którego Klienci bez potrzeby wychodzenia z domu mogą sami nabyć interesujące ich ubezpieczenie.

Spośród ponad dwudziestu firm ubezpieczeniowych mamy możliwość wybrania takiej polisy, która spełni oczekiwania Klienta zarówno pod względem zakresu ubezpieczenia, jak i ceny. Oferujemy polisy chroniące w zakresie ubezpieczeń komunikacyjnych i turystycznych. Ubezpieczamy również domy i mieszkania. Nasi eksperci sprawiają, że Klienci na wymarzonych wakacjach czują się bezpiecznie, a ich domy otoczone są najlepszą ochroną. To dzięki nim zepsute auto na drodze nie jest powodem do tego by kończyć wycieczkę, a zalanie sąsiada nie spowoduje strat w budżecie domowym ubezpieczonych.

Rozumiemy potrzeby osób chcących zakupić ubezpieczenie, znamy ich obawy i zdajemy sobie sprawę, że zagadnienia związane z ubezpieczeniami mogą rodzić wiele niewiadomych. Ze względu na chęć wytłumaczenia zawiłości tej branży powstał ten blog. Dzięki niemu chcemy nie tylko naszym Klientom przekazać wszystkie niezbędne informacje, pomóc dokonać najlepszego wyboru i zwiększyć poczucie bezpieczeństwa. Zależy nam, aby zakup jakiekolwiek polisy wiązał się ze świadomą decyzją i wiedzą związaną z zakresem jej obowiązywania.

W razie dodatkowych wątpliwości, prosimy o kontakt – 221 221 225.

Ta witryna internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie.
Akceptuję
x