Kliknij i zobacz więcej!

Superubezpieczenia.pl

Best Doctors – ubezpiecz się na wypadek nowotworu

Zarówno w Polsce jak i na świecie, przybywa chorych na nowotwory. Na rozwój choroby wpływa wiele czynników. Tryb życia i nawyki żywieniowe mają niewątpliwy wpływ na powstanie choroby, jednak są czynniki zupełnie niezależne od nas. Co prawda ubezpieczenie na raka nie uchroni nas od ewentualnej choroby, ale dzięki polisie otrzymamy wsparcie finansowe na walkę z nowotworem.

Eksperci World Cancer Research Fund ostrzegają, że jeżeli ludzie nie zmienią stylu życia to za 20 lat chorych na raka będzie o 30 proc. więcej, niż teraz. W samej Wielkiej Brytanii w 2030 roku rak zaatakuje prawie 400 tys. osób. Niestety prognozy na kolejne dekady nie są optymistyczne. Jak wiadomo proces powstawania choroby może trwać od kilku do kilkunastu lat. Sama choroba nowotworowa trwa w zależności od jej rodzaju i etapu w jakim się znajdujemy.

Wiele czynników na które mamy wpływ mogą znacznie modyfikować długość choroby. Sposób żywienia, aktywność fizyczna, palenie tytoniu, czy często spożywanie alkoholu, może zwiększyć ryzyko nowotworu. Często jednak  bywa tak, że nie mamy żadnego wpływu na powstanie choroby. Możemy jednak zapewnić sobie środki w razie, gdy lekarze stwierdzą u nas chorobę.

Best Doctors – światowej klasy specjaliści pomogą w walce z chorobą

Best Doctors to organizacja o międzynarodowym zasięgu, skupiająca ponad 53 000 światowej klasy lekarzy i specjalistów. Została założona w roku 1989 przez lekarzy z Harvard Medical School. Do tej pory z pomocy specjalistów skorzystało już ponad 40 milionów klientów. Ubezpieczenie zapewnia: zweryfikowanie diagnozy przez ekspertów i lekarzy w danej dziedzinie, otrzymanie propozycji modelu leczenia dostosowanego do stanu zdrowia ubezpieczonego, rozpoczęcia leczenia w specjalistycznej klinice za granicą, sfinansowanie leczenia w ramach Best Doctors oraz załatwienie wszystkich niezbędnych formalności. Polisa pokrywa również koszty związane z transportem osoby bliskiej.

Ubezpieczenie Best Doctors sfinansuje gigantyczne koszty powrotu do zdrowia

W Polsce miesięczny cykl chemioterapii za pomocą obinutuzumabu – leku używanego przy białaczce limfocytowej kosztuje nawet 80 tys. zł. Taka terapia musi trwać ok. sześciu miesięcy co daje kwotę 480 tys. zł. Narodowy Fundusz Zdrowia za kwalifikację do leczenia raka tarczycy jodem radioaktywnym wycenia na 10 tys. zł. Samo leczenie wraz z hospitalizacją to koszty ok. 20 tys. zł.

Posiadając pakiet  Best Doctors, mamy pewność, że wysokie koszt leczenia na walkę z chorobą zostaną pokryte z ubezpieczenia. Limity świadczeń bowiem dla opieki medycznej za granicą wynoszą dla każdego roku obowiązywania ochrony ubezpieczeniowej 1 milion euro, natomiast dla całego okresu ubezpieczenia to 2 miliony euro.

Dowiedz się więcej na temat ubezpieczenia na raka i sprawdź dlaczego kompleksowa opieka, druga diagnoza i możliwość leczenia w zagranicznej placówce to rozwiązania, które pozwolą wygrać z chorobą.

 

 

Polub ten artykuł!

Skomentuj

Best Doctors – ubezpiecz się na wypadek nowotworu

Ta witryna internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie.
Akceptuję
x