Kliknij i zobacz więcej!

Superubezpieczenia.pl

NNW dziecka na wakacjach

Wakacje to wymarzony i długo oczekiwany czas dla wszystkich dzieci. Dla najmłodszych to okazja do ciągłej zabawy i odpoczynku. Nie ma co ukrywać, że bezpieczeństwo dziecka na wakacjach to podstawa. Nieważne czy spędza ono czas na szkolnym boisku, podwórku przy bloku lub na różnego rodzaju koloniach lub obozach. W tym artykule dowiesz się jak wygląda ubezpieczenie NNW dziecka na wakacjach i sprawdzisz o czym pamiętać w kwestii bezpieczeństwa.

Jak wygląda szkolne NNW?

Każdy rodzić chce, by dziecko podczas zajęć w szkole miało zapewnioną kompleksową ochronę. Szkolne NNW to ubezpieczenie, które zapewnia ochronę Twojemu dziecku. Podczas zajęć w szkole, na korytarzach, boiskach i salach gimnastycznych zawsze może dojść do wypadku. Potknięcie, upadek może doprowadzić do poważnych obrażeń. Dzięki polisie NNW za np. złamaną nogę lub wybity ząb odszkodowanie zostanie wypłacone przez ubezpieczyciela.

Czy wiesz, że szkolne NNW obejmuje ochroną nie tylko najmłodszych uczniów ale także przedszkolaków, uczniów gimnazjów, szkół ponadgimnazjalnych i studentów? Oprócz tego z polisy mogą skorzystać także wychowankowie domów dziecka, ognisk podstawowych, gimnazjalnych i ponad gimnazjalnych oraz nauczyciele, wychowawcy i pozostały personel.

Zaletą ubezpieczenia jest to, że działa ona przez cały rok. Dotyczy to zająć pozalekcyjnych, wakacji oraz podczas uprawiania sportu.

Rodzice często nie sprawdzają wszystkich warunków ubezpieczenia, które oferowane są przez szkołę. Nie zawsze NNW oferowane przez placówkę zapewnia najlepszą ochronę. Zwróć uwagę na zakres i sumę ubezpieczenia. Znajomość wszystkich warunków da Ci pewność, że dziecko jest pod dobrą ochroną.

Zadbaj o bezpieczeństwo podczas wakacji

Dzieci podczas wakacji uwielbiają wycieczki, kolonie lub obozy. Planujesz wysłać dziecko na taki wyjazd? Miej pewność, że wszystkie szczegóły odnośnie wyjazdu i ubezpieczenia spełniają wszystkie Twoje oczekiwania. Pomyśł nad dodatkowym ubezpieczeniem turystycznym, które zapewnia m.in koszty leczenia, ubezpieczenie NNW, ubezpieczenie bagażu i obejmuje ochronę podczas uprawiania sportów.

Zapewnij swojemu dziecku wymarzone wakacje i zadbaj o kompleksowe ubezpieczenie. W wyborze polisy skorzystaj z pomocy ekspertów SuperUbezpieczenia.pl. Porównamy oferty we wszystkich firmach i znajdziemy dla Ciebie ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb. Po więcej szczegółów wejdź na www.superubezpieczenia.pl lub zadzwoń 720 221 221. SuperUbezpieczenia.pl to najlepsze polisy w Twoim mieście.

 

Polub ten artykuł!

Skomentuj

NNW dziecka na wakacjach

Ta witryna internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie.
Akceptuję
x