Kliknij i zobacz więcej!

Superubezpieczenia.pl

Ubezpieczenie domu od wszystkich ryzyk

Każda osoba posiadająca swój dom lub mieszkanie musi wiedzieć o kilku obowiązkach. Chodzi tu m.in. o naprawy i regularne konserwacje. Mieszkając np. w bloku za ewentualne naprawy odpowiada wspólnota mieszkaniowa. Chodzi tu o uszkodzenia tzw. części wspólnych np. klatka schodowa, dach, piwnica itp. Każda wspólnota mieszkaniowa posiada odpowiednie ubezpieczenie na wypadek niespodziewanych zdarzeń. W tym artykule zajmiemy się ochroną domu od wszystkich ryzyk.

Naprawy

W przypadku mieszkania w bloku za ewentualne naprawy odpowiada wspólnota, tak za usunięcie szkód w domu odpowiada tylko właściciel. Codziennie może dojść do powstanie wielu szkód, które mogą nieść za sobą poważne konsekwencje finansowe. Rozwiązaniem jest ubezpieczenie allrisk od wszystkich ryzyk. Obejmuje ono wszystkie typowe wypadki lub te, których nie da się przewidzieć. Przypominamy, by w polisie allrisk sprawdzić katalog wyłączeń. Opisane są tam sytuacje, za które ubezpieczyciel nie odpowiada.

Przygotowania

Ubezpieczenie all risk przyda się przy wielu nieoczekiwanych sytuacjach. Zwłaszcza w okresie świąteczno-noworocznym warto zastanowić się nad taką ochroną. Przyda się, gdy np.:

  • Myszy z poddasza pogryzą i zniszczą Twoje ozdoby choinkowe,
  • Ptak wpadł do pomieszczenia przez otwarte okno i uszkodził meble,
  • Ktoś uszkodził ogrodzenie,
  • Wiatr uszkodził dach,
  • Grad uszkodził szyby i elewację,

Najwięcej nieoczekiwanych szkód mogą wyrządzić zwierzęta lub nieoczekiwane zdarzenia pogodowe.

Na co zwrócić szczególną uwagę?

Bez wątpienia polisa all risk to najwygodniejsza forma ubezpieczenia dla właściciela domu lub mieszkania. Wszystkie zdarzenia, które nie znajdują się w katalogu wyłączeń podlegają ochronie. Pamiętaj jednak, by wybór ubezpieczenia zawsze był świadomy. W tym pomogą Ci eksperci z SuperUbezpieczenia.pl, którzy doradzą Ci i odpowiedzą na każde Twoje pytanie. Po więcej szczegółów wejdź na www.superubezpieczenia.pl lub zadzwoń 720 221 221.

Polub ten artykuł!

Skomentuj

Ubezpieczenie domu od wszystkich ryzyk

Ta witryna internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie.
Akceptuję
x