Kliknij i zobacz więcej!

Superubezpieczenia.pl

Ubezpieczenie NNW. Czy jest niewiele warte?

Wśród wielu ludzi panuje przekonanie, że ubezpieczenie NNW jest zbędne i tak naprawdę niewiele warte. W tym artykule chcemy wyjaśnić czym jest ubezpieczenie NNW i dlaczego warto posiadać taką polisę.

Czym jest NNW?

NNW to ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków. NNW w założeniu obejmuje ochroną Twoje najważniejsze dobra, czyli życie i zdrowie. Jest to ubezpieczenie osobowe i w swoim przedmiocie różni się od ubezpieczenia majątkowego.

Ubezpieczenie NNW daje Ci możliwość ubiegania się o odszkodowanie, gdy doznasz nieszczęśliwego wypadku powodującego skutki określone w warunkach ubezpieczenia. NNW to samodzielna polisa. Może to być np. NNW sportowców, NNW młodzieży szkolnej itp. lub stanowić może część szerszego w swym zakresie ubezpieczenia. Chodzi tu np. o pakiet szkolny, turystyczny, mieszkaniowy.

Ubezpieczenie NNW jest przydatne

Ci, którzy mówią, że ubezpieczenie NNW jest niewiele warte z pewnością musieli wybrać opcję, która nie spełniła ich oczekiwań pod względem zakresu ochrony i sumy ubezpieczenia. Tylko dobry i świadomy wybór NNW będzie rozwiązaniem, które spełni swoje zadanie. Przypominamy, że z każdego z zawartych polis NNW można ubiegać się o odszkodowanie. Dopuszczalna jest również kumulacja świadczeń. Oznacza to, że posiadając np. dwie polisy NNW z każdej możesz ubiegać się o świadczenie. Otrzymasz je również niezależnie od tego, czy po nieszczęśliwym wypadku otrzymałeś świadczenie z ZUS-u lub polisy komunikacyjnej OC sprawcy wypadku.

Chcesz by ubezpieczenie NNW było kompleksowe i zapewniało wysokie odszkodowanie? W tej sytuacji musisz wybrać polisę, która posiada wysoką sumę ubezpieczenia. Właśnie od tego zależy wysokość odszkodowania i może być poważnym zastrzykiem finansowym, by po wypadku wrócić do pełni zdrowia.

Wybieraj NNW świadomie. W wyborze takie ubezpieczenia pomogą Ci eksperci z SuperUbezpieczenia.pl. Po więcej szczegółów wejdź na www.superubezpieczenia.pl lub zadzwoń 720 221 221.

Polub ten artykuł!

Skomentuj

Ubezpieczenie NNW. Czy jest niewiele warte?

Ta witryna internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie.
Akceptuję
x