Kliknij i zobacz więcej!

Superubezpieczenia.pl

Ubezpieczenie OC myjni samochodowej

Wiosenne porządki wśród kierowców nie oznaczają tylko uprzątnięcia garażu. Piękna pogoda sprzyja samochodowym, weekendowym podróżom. Nie ma chyba nic gorszego niż słoneczny dzień i brudny samochód.  Dziś jest dzień mycia samochodów. Może to czas, by umyć swój samochód? W tym artykule dowiesz się jak wygląda ubezpieczenie OC myjni samochodowej i jakie wypadki mogą się zdarzyć.

Czyste auto na kilka sposobów

W ostatnim czasie w różnych miejscach powstają samoobsługowe myjnie samochodowe. Zwykle możemy je spotkać przy hipermarketach, stacjach benzynowych i dużych parkingach. Samoobsługowa myjnia to przede wszystkim szybki sposób na umycie samochodu. Wystarczy wrzucić kilka złotych i w kilka minut samochód będzie lśnił. Kierowcy, którzy są bardziej wymagający mogą skorzystać z profesjonalnej myjni, która oferuje pełen zakres usług od mycia po kompleksową kosmetykę karoserii. Właściciele myjni stawiają na profesjonalizm i najwyżej jakości sprzęt i akcesoria. Co jednak zrobić, gdy dojdzie do niespodziewanego wypadku?

Załóżmy, że jesteś właścicielem myjni samochodowej. Podczas mycia samochodu doszło do awarii suszarki, która w wyniku spięcia instalacji elektrycznej spadła i bardzo poważnie uszkodziła samochód klienta. Kto zapłaci odszkodowanie? Posiadając ubezpieczenie OC myjni samochodowej masz pewność, że za szkody zapłaci Twój ubezpieczyciel.

Ubezpieczenie OC myjni samochodowej pokryje szkody

W Twojej myjni samochodowej doszło do uszkodzenia samochodu klienta? W tym przypadku polisa odpowiedzialności cywilnej pokryje konsekwencje finansowe wyrządzone osobom trzecim. Takie ubezpieczenie możesz wykupić w ramach pakietu skierowanego do małych i średnich przedsiębiorstw. Pamiętaj, by ubezpieczyć także swój lokal i sprzęt. Dzięki temu w razie niespodziewanego zdarzenia możesz liczyć na odszkodowanie.

Brak ubezpieczenia oznacza, że za naprawę uszkodzonego pojazdu i swojego sprzętu będziesz musiał zapłacić z własnej kieszeni. Nie trzeba mówić, że tak duży wydatek może skutecznie wpłynąć na finanse Twojego biznesu oraz opoźnić inne prace w myjni. Odpowiedni pakiet ubezpieczeniowy to pewność, że w razie niespodziewanego zdarzenia możesz skorzystać z pomocy ubezpieczyciela.

Wypadki, uszkodzenie mienia klienta, awaria sprzętu to tylko niektóre niespodziewane zdarzenia, które mogą przydarzyć się w Twoim biznesie. Zadbaj o kompleksowe ubezpieczenie swojej firmy i skorzystaj z pomocy ekspertów SuperUbezpieczenia.pl. Nasza wiedza i doświadczenie to gwarancja najlepszej oferty na rynku. Po więcej szczegółów wejdź na www.superubezpieczenia.pl lub zadzwoń 720 221 221. SuperUbezpieczenia.pl to najlepsze polisy w Twoim mieście.

 

Polub ten artykuł!

Skomentuj

Ubezpieczenie OC myjni samochodowej

Ta witryna internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie.
Akceptuję
x